about_us

Cengiz YANAR & Hasan YANAR

Kurucu Ortaklar - Arnavutköy Şubesi 2004, İSTANBUL

Bodrum Mantı & Café

Birbirinden lezzetli zengin menüsü, kaliteli ve özenli hizmet anlayışıyla müşterilerinin yıllardır vazgeçilmezi olan Bodrum Mantı & Café, Cengiz ve Hasan Yanar kardeşlerin çeyrek asrı geçen işletme tecrübesiyle ilk olarak 1997 yılında Arnavutköy’de hizmete sunulmuştur.

Profesyonel ve hızlı servisiyle, müşteri memnuniyetini ilke edinen Bodrum Mantı & Café, farklı lokasyonlarda açtığı restaurantlar zinciriyle, bugün oldukça sevilen ve takip edilen bir marka haline gelmiştir.

Kurmuş olduğu imalathanesinde sağlıklı ve hijyenik koşullarda özenle elde hazırlanan ürünlerini tüm restaurantlarına tek bir noktadan ulaştıran Bodrum Mantı & Café, bu sayede tüm restaurantlarında aynı lezzet kalitesini sağlamakta, öte yandan da yerli ve yabancı müşterilerine geleneksel Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini sunmaktadır.

Ünlülerin de uğrak mekânı haline gelen Bodrum Mantı & Café 22 şubesiyle, aynı zamanda haftasonu sabahları renkli kahvaltı menüsüyle, evlere servisiyle ve 7 gün 24 saat açık olan şubeleriyle günün her saati siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.