Giriş / Kayıt

SİTE KULLANIM ŞARTLARI VE YASAL UYARI

Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu ‘site kullanım şartlarını’ dikkatlice okuyunuz.

Bu alışveriş sitesini kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır: (www.bodrummanti.com.tr) (‘Site’) Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar " Endires Gıda Turizm İşletmecilik Ltd.Şti." firmasının (Firma) malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (‘Kullanıcı’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.

1. SORUMLULUKLAR

a. Firma, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.

b. Firma, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.

c. Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. Kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.

d. Kullanıcı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Site’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.

e. Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.

2. Fikri Mülkiyet Hakları

2.1. İşbu Site’de yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.

2.2. Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

3. Gizli Bilgi

3.1. Firma, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.

3.2. Kullanıcı, sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere, Site’nin sahibi olan firmanın kendisine ait iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini iştirakleri ya da bağlı bulunduğu grup şirketleri ile paylaşmasına muvafakat ettiğini kabul ve beyan eder. Bu kişisel bilgiler firma bünyesinde müşteri profili belirlemek, müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

3.3. Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

4. Kayıt ve Güvenlik

Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.

Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Firma sorumlu tutulamaz. " Endires Gıda Turizm İşletmecilik Ltd.Şti." bu web sitesini ziyaret ettiğinizde, doğrudan (istenilen bilgiyi vermeniz halinde) veya dolaylı olarak (ör: internet giriş kayıtları) sizinle ilgili kişisel bilgi toplayabilir. Bu bilgiler, sadece " Endires Gıda Turizm İşletmecilik Ltd.Şti." tarafından istek ve şikâyetleriniz doğrultusunda kullandırılacaktır. Sizden talep edilmeyen kişisel bilgileri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.

5. Mücbir Sebep

Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden (aşağıda birlikte “Mücbir Sebep” olarak anılacaktır.) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede Taraflar’ın işbu Sözleşme’den doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır.

6. Sözleşmenin Bütünlüğü ve Uygulanabilirlik

İşbu sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.

7. Sözleşmede Yapılacak Değişiklikler

Firma, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

8. Tebligat

İşbu Sözleşme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Firma’nın bilinen e.posta adresi ve kullanıcının üyelik formunda belirttiği e.posta adresi vasıtasıyla yapılacaktır. Kullanıcı, üye olurken belirttiği adresin geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi durumunda 5 gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildireceğini, aksi halde bu adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder.

9. Delil Sözleşmesi

Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Tarafların defter, kayıt ve belgeleri ile bilgisayar kayıtları ve faks kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.

10. Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu Sözleşmenin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde işbu kullanım şartı ve yasal uyarı metni esas alınacak olup, İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre çözülecektir.

Basın

Anneler Gününe Özel Kahvaltı

1.06.2018

 Ulus şubemizde anneler gününe özel, pazar kahvaltısı etkinliği düzenlendi. 

Bizi Görürseniz Şaşırmayın!

24.04.2018

Marmara Forum, Kanyon, İstinye Park, Zorlu Center, Capacity, Akasya, Hilltown, Caddebostan Budak, Meydan AVM, Viaport, Mall of İstanbul ve Emaar Square’deki Cinemaximum’larda ‘Kızım ve Ben’, ‘Read Player One’ ve ‘Can Feda’ filmlerini izlerken bizi görürseniz şaşırmayın.

Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız!

Bodrum Mantı Cafe 'Sektörün Enleri'nde!

7.11.2017

Bodrum Mantı Cafe 'Sektörün Enleri'nde Bodrum Mantı Cafe olarak TV8 int'te yayınlanan "Sektörün Enleri" programına katıldık. Şirketimizin kurucularından Hasan Yanar Bodrum Mantı Cafe hakkında merak eden soruları yanıtladı.

Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız!

Mantı şöleni Bodrum Mantı'da yaşanır!

21.11.2016

 Anadolu Yakası'nın en havalı alışveriş merkezi Akasya Avm’nin içinde yer alan Bodrum Mantı’da alışveriş sonrası keyifli bir öğlen yemeği yedim. Tüm yorgunluğumu aldı. Mantıyı kim sevmez? Siz de deneyin derim… Haberin devamı için...

Gecce.com

Bodrum Mantı Survivor'da

4.04.2016

Tv8'de yayınlanan Survivor yarışmasının 2 Nisan gecesindeki bölümünde ödül Bodrum Mantı'nın en özel lezzetlerinden Çıtır Bihter'di. Bihter Mantı için yapılan kıyasıya mücadeleyi Gönüllüler  takımı 10 - 7 kazanarak, Çıtır Bihter'in keyfini çıkardılar.

Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız!

Beni Beni Bihterini: Bodrum Mantı Arnavutköy

22.12.2015

Akla düştüğü an insanı delirten lezzet sıralamasında, sıra geldi benim favorime... Çıtır Bihter olmadan bir geccenin sonunu görmüşlüğüm sanırım yok! Arnavutköy’de o küçücük dükkandan nasıl bu kadar bağımlılık yaratan lezzetler çıkarıyor aklım almıyor. Çeşit çeşit mantısı, çökertmesi, çiğ böreği, tatlısı..Her biri ayrı olay. Fakat mantı dedin mi önünden saygıyla eğileceğin ilk mekan Bodrum Mantı. Geccenin sonu onunla güzel. Haberin devamı için...

Gecce.com

 

Mantının en iyi 10 adresi

5.12.2015

Gece-gündüz fark etmeden dilediğiniz saatte mantı yemek isterseniz Bodrum Mantı Cafe’nin Fenerbahçe ve Arnavutköy şubeleri haftanın yedi günü 24 saat hizmetinizde. Kızarmış mantıdan haşlanmış mantıya, değişik soslu birçok mantı çeşidi bulunuyor.  Haberin devamı için...

Elleonline

 

Tatilcilerin dayanılmaz lezzeti

7.06.2015

Bodrum Mantı yaz sezonunda tatilcilere unutulmaz lezzetler sunmaya hazırlanıyor. Dünyaca ünlü yıldızlar Kate Moss, Naomi Campel, Kelly Brook’un Bodrum’a geldiklerinde vazgeçemedikleri lezzet olan mantı ve mönüdeki diğer tatlar ‘Bodrum Mantı’da misafirlerini bekliyor. Özellikte ‘Bihter’ mantısı ve çökertmesiyle ünlülerin vazgeçilmezi olan restoran kış boyunca formuna dikkat eden tatilcileri zorlayacak. Haberin devamı için...

Akşam

7/24 Mantı Keyfi

16.12.2014

2002 yılından beri müdavimlerine hizmet veren Bodrum Mantı&Cafe geleneksel Türk mantısını değişik türlerde yorumlaması, klasikleşmiş nefis tatları ve tabii ki kaliteli servisi ve personeliyle mantıseverler için ideal bir mekan olmaya devam ediyor. Menüye göz atıldığında başlangıçlardan iştah açıcı, vazgeçilmez çiğ börek ve içli köfte; ana yemeklerden ise ıspanaklı, tavuklu, patatesli ve kepekli gibi seçenekleri de olan meşhur Bihter Mantı, çökertme kebabı ve kaşarlı köfte mutlaka önerilenlerden olup, yemek sonrası ikram edilen "Bebek” isimli tatlı son derece hafiftir.

İstanbul Lezzet Rehberi 

 

Yemek.com: İstanbul’un En İyi Mantıcıları

27.08.2014

Ünlülerin uğrak mekanı haline gelen Bodrum Mantı’da çıtır mantının adı ‘Bihter’. Mantı çeşitliliği ile dikkat çeken mekanda; klasik, Bihter, Temel Bihter, Light Bihter (kepekli hamurdan), Süslü Bihter, Kanatlı Bihter gibi seçenekler var. Haberin devamı için...


Yemek.com
 

Bodrum Mantı

9.04.2012

Kısa sürede kaliteli hizmet anlayışı, damaklarda iz bırakan lezzetleri ve değişmeyen kalitesiyle büyümüştür ve sizlerin ilgisiyle büyümeye devam etmektedir. Menüsünde farklı mantı çeşitlerinin, özel tatların ve yaratıcı kombinasyonların bulunduğu Bodrum Mantı, aynı zamanda Cem Yılmaz, Asuman Krause, Hakan Aysev, Azra Akın gibi ünlü isimlerin de tercihidir. Haberin devamı için...


Gurme Rehberi

Bihteri mantı yaptı, çıtır çıtır yediler…

5.01.2012

İstanbul'un gözde restorantlarından Bodrum Mantı ve Cafe'nin sahibi ve kurucusu Cengiz Yanar Bodrum Mantı'nın bilinmeyen yönlerini anlattı. Haberin devamı için…

Haber10.com

 

Gece Gezmelerimizin Son Duraklarından Biri

29.12.2007

Öyle ki nerede olursak olalım Arnavutköy yollarına düşürür bizi. Ben her gittiğimde mercimek çorbası içerim. Ama haşlanmış ve kızartılmış seçenekleriyle sunulan mantısı, çökertme kebabı ve çiğ böreği de pek güzelmiş, yiyenlerden bilirim. Gecenin o saatinde ağır gelir demeyin, buraya kadar gitmişken bu lezzetler denenir. Bodrum Mantı, Arnavutköy’den sonra Şaşkınbakkal ve Türkbükü’nde de hizmetinizde, yeni yıla orada gireceklerin bilgisine… 

 
Vatan - Bizim Kahve
 
 

Gece & Şehir

26.04.2007

Bodrum Mantı Arnavutköy’deki 24 saat açık adreslerden. Gecenin bir vakti mantı aşeren burada alıyor soluğu. Bana sorarsanız çökertme kebabını da denemelisiniz. Hangi saat giderseniz gidin iskender kebap bulmanız da garanti. İki aydır Şakınbakkal’da da hizmet veren Bodrum Mantı, adını aldığı Bodrum-Türkbükü’nde de önümüzdeki günlerde bir şube açıyor. Benden müjdesi.

Vatan Gazetesi

Arnavutköy’ün Yeni Gözdesi: Bodrum Mantı Cafe

3.03.2005

Arnavutköy’de yeni açılan Bodrum Mantı Cafe, kısa sürede mantı sevenlerin uğrak yeri hale geldi. 50 kişilik kapasitesi olan mekanda Cumartesi ve Pazar günleride kahvaltı servisi yapılıyor. Boğaz manzarası eşliğinde yapılan bir kahvaltıya kim "hayır” diyebilir ki! Üstelik 24 saat açık olan Bodrum Mantı Cafe’de evlere servis hizmeti de sunuluyor.

The Best Life

 

Çeşnicibaşı Bozi Teftişte: Mantı

8.02.2005

Bodrum Mantı, Ferah ve manzaralı mekana geçişinin saniyesinde mantısını söyledi. Gelen mantıyı çok beğendiği çiğnemeden yutuşundan belliydi. Mantıyı yemiyor mantıyordu resmen. Hızından etkilenen şef garson bir tabak da özel kızartılmış mantı ikram etti. Bozkurt itiraz etmedi. Bize bir tane bile vermeksizin, sanki, biraz evvel bir mantı daha yememişcesine yumuldu. Bitirdikten yirmi dakika sonra kendine gelerek konuşmaya başladı: "Keşke bir buçuk porsiyon gelseymiş. Bir tüyo vereyim. Masanıza genelde köfte ile yenen acı bir sos geliyor. Bu sostan bir çay kaşığını mantınıza katın. Mükemmel oluyor. Mantının içi et doluydu ve çok lezzetliydi. Ohhh.” dedi ve tatlısına gereken ilgiyi göstermek üzere bizimle ilişkisini kesti. 

Boxer Sayı 8